Пов’язані компанії позмагались за постачання квиткових терміналів для «Львівської залізниці»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Регіональна філія «Львівська залізниця» за результатами відкритих торгів уклала договір із ТОВ «Технохор» на постачання мобільних терміналів для продажу квитків. Сума договору становить 3,1 млн грн, про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

  Результат пошуку зображень за запитом "«Львівської залізниці»"

  Всього Львівська залізниця придбала 64 мобільних термінали. Їх використовуватимуть для продажу квитків у приміських поїздах. Термінали друкуватимуть квитки та будуть під’єднанні до системи збору фінансової та статистичної інформації, а також інших систем «Укрзалізниці». Вартість одного терміналу становить понад 48 тис. грн., передає СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Окрім переможця, участь у торгах взяла лише одна компанія – ТОВ «Вайстек» із пропозицією на 2,5 тис. грн дорожчою. Під час аукціону учасники не торгувались.

  ТОВ «Технохор» зареєстроване у Києві, а його власником зазначений Євген Пушкар. Також «Технохор» Євгена Пушкаря є засновником ще однієї компанії – дочірнього підприємства «Укрприборсервіс».

  Остання фірма вже фігурувала у матеріалах «Наші гроші. Львів». Раніше «Укрприборсервіс» належав ТОВ «Карвалі», власником якого була Валентина Доротюк. У 2015 році «Укрприборсервіс» розігрував торги із ще однією близькою фірмою – ТОВ «Фактор тек», яка тривалий час належала Валентині Доротюк.  У вересні 2019 року Антимонопольний комітет оштрафував «Укрприборсервіс» і ТОВ «Карвалі» за спотворення торгів на касові апарати, замовником яких також виступила «Львівська залізниця».

  Нині обидва учасники тендеру «Львівської залізниці» пропонують термінали одного і того ж виробника. Цим виробником є вищезгадане ТОВ «Фактор Тек».

  Зараз ТОВ «Фактор тек» належить Сергію Карпу. Раніше людина з таким іменем була директором ТОВ «Укрприборсервіс».

  Також обидві фірми подають однаковий за змістом документ від виробничого об’єднання «Мальва», у якому йдеться про те, що термінали можуть використовуватись в автоматизованій системі обслуговування пасажирів. Варто зазначити, що замовник не вимагав подібного документа.

  Директором ВО «Мальва» є Павло Лялько – колишній директор ТОВ «Карвалі», а власником 25% акцій – Валентина Доротюк.

  З початку 2018 року ТОВ «Технохор» отримало 13 державних замовлень, усі з яких від структурних підрозділів «Укрзалізниці».

  (Visited 84 times, 1 visits today)
 • 180x150