За хабар рецидивіст з дев’ятьма судимостями намагався перетнути кордон з РФ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Прикордонники Луганського загону відмовились від хабара, за допомогою якого українець намагався безперешкодно перетнути українсько-російський кордон.

  Результат пошуку зображень за запитом "За хабар рецидивіст з дев’ятьма судимостями намагався перетнути кордон з РФ"

  Цими вихідними до пункту пропуску “Танюшівка” прибув громадянин України, який звернувся до прикордонників з проханням викликати старшого зміни прикордонних нарядів для уточнення порядку перетинання державного кордону.

  Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

  “Чоловік під час спілкування з правоохоронцями розповів, що нещодавно звільнився з місць позбавлення волі та переховується від співробітників поліції і тому він має на меті потрапити до РФ. За сприяння у безперешкодному перетинанні кордону та позитивне “вирішення питання” громадянин України вклав до паспортного документа одну тисячу гривень. Від такої “подяки” військовослужбовець відмовився, попередивши чоловіка про кримінальну відповідальність за спробу надання неправомірної вигоди службовій особі”, – йдеться у повідомленні.

  В подальшому правоохоронці встановили, що зазначений громадянин – мешканець Луганської області, раніше судимий 9 разів, останній раз в період з 2015 по 2018 рік відбував покарання у виправній колонії за виготовлення, зберігання наркотичної речовини, а також за крадіжку.

  За фактом надання неправомірної вигоди, відповідно до ст. 369 ККУ “Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі” прикордонники проінформували компетентні правоохоронні органи, а чоловіка, з метою з’ясування усіх обставин справи, передали представникам Національної поліції.

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150