Житель Тернопільщини за пропозицію хабара патрульним “попав” на 13,5 тисяч

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Водій з Тернопільщини, якого піймали нетверезим за кермом, заплатить 8 500 грн штрафу, конфіскують і 5 тис. грн, які він пропонував як хабар.

  Результат пошуку зображень за запитом "хабар"

  Теребовлянською місцевою прокуратурою здійснювалось процесуальне керівництво і підтримувалось обвинувачення у кримінальному провадженні за ч.1 ст.369 КК України (пропозиція службовій особі надати їй неправомірну вигоду, а так само надання такої вигоди за вчинення службовою особою в інтересах того, хто дає таку вигоду, дії з використанням наданого їй службового становища), повідомляє СТИК з посиланням на пресслужбу прокуратури Тернопільської області.

  Встановлено, що у вересні цього року житель Теребовлянського району запропонував та надав службовій особі органів Національної поліції України неправомірну вигоду в розмірі 5000 грн за не притягнення його до адміністративної відповідальності за керування автомобілем в стані алкогольного сп’яніння.

  У вказаному кримінальному провадженні між прокурором та обвинуваченим укладено угоду про визнання винуватості, яка затверджена у підготовчому судовому засіданні обвинувальним вироком суду.

  Засудженому призначено покарання у виді штрафу в розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а також застосовано спеціальну конфіскацію до грошових коштів в сумі 5000 грн, що були предметом злочину.

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150