Служба безпеки України викрила керівників кількох підрозділів Головного управління Національної поліції у місті Київ на отриманні неправомірної вигоди від власників місць розпусти.

Про це повідомляє СТИК з посиланням на пресслужбу відомства.
Зокрема, представники СБУ з’ясували, що заступник начальника Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, та начальник відділу боротьби зі злочинами проти суспільної моралі “прикривали” власників публічних будинків і отримували за це щомісяця по 2 тис доларів.
Правоохоронцям вдалося зафіксувати факти отримання цих хабарів.
Зазначається, що СБУ співпрацювала зі столичною прокуратурою для проведення операції по викриттю поліцейських.
Наразі відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
Обом поліцейським здійснено повідомлення про підозру. Вирішується питання щодо обрання зловмисникам запобіжних заходів.