ДАБІ Львівської області перевірять через чисельні скарги на корупцію

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Чиновники ігнорують нарікання громадян на незаконні забудови.

  Результат пошуку зображень за запитом "ДАБІ Львівської області перевірять через чисельні скарги на корупцію"

  В.о. голови Держархбудінспекції (ДАБІ) України Олександр Строкач приїхав у Львів для позапланової перевірки місцевого територіального органу, у зв’язку з чисельними скаргами та повідомлення про корупцію у структурі.

  Про це повідомляє пресслужба ДАБІ України, передає СТИК.

  Зокрема, Олександр Строкач стверджує, що зі Львівської області до Держархбудінспекції надходить багато нарікань як з боку громадян, так і забудовників.

  “Громадськість скаржиться на незаконні забудови, що порушують всі встановлені норми містобудівного законодавства, а територіальне ДАБІ ігнорує такі звернення людей.

  З іншого боку, забудовники та інвестори вказують на корумпованість департаменту ДАБІ у Львівській області. Ми розуміємо, що така ситуація негативно позначається на розвитку регіону”, – зауважив керівник Держархбудінспекції.

  Зазначається, що  Держархбудінспекція розпочала позапланову перевірку діяльності ДАБІ у Львівській області.

  Перш за все, проблему містобудування очільник ДАБІ України обговорив із головою Львівської обласної держадміністрації Маркіяном Мальським та провів нараду з працівниками територіального органу.

  Строкач наголосив місцевим чиновникам про те, що необхідно підвищити рівень якості надання адміністративних послуг у будівництві.

  Водночас, керівник Держархбудінспекції закликав бізнесменів  боротися з проявами корупції в ДАБІ  і у разі виникнення зловживань, негайно повідомляти правоохоронців  та центральний офіс.

  “Посадовці мають чітко усвідомлювати, що протиправна діяльність буде каратись. Такий підхід стане повчальним для багатьох та дозволить навести лад у містобудуванні”, – наголосив Олександр Строкач.

  Раніше повідомлялося що через масові забудови історичної частини Львова, місто можуть викреслити зі спадщини ЮНЕСКО. Активісти називають десятки прикладів із незаконним будівництвом просто у серці міста.

  (Visited 91 times, 1 visits today)
 • 180x150