Фірма у Хмельницьку розіграла з підлеглим поставку сенсорних кіосків на два мільйона

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Комунальна установа «Агенція розвитку Хмельницького» 18 листопада за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Тач Системз» на закупівлю сенсорних інформаційних кіосків вартістю 2,26 млн грн.

  Результат пошуку зображень за запитом "Фірма розіграла з підлеглим поставку сенсорних кіосків на два мільйона"

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на Новини. Хмельницький.

  За умовами угоди до кінця року «Тач Системз» поставить 10 сенсорних інформаційних кіосків. Агенція у тендерній документації фактично нічого не вимагала від учасників. Їм потрібно було надати лише довідку про наявність аналогічних договорів, укладених та виконаних у 2018-2019 роках.

  Єдиним конкурентом переможця на тендері був ФОП Андрущенко Олег Ігорович.

  «Якщо подивитись властивості документів вказаних учасників, то видно, що сканкопії виготовлені на одному пристрої Canon в один день. Крім того, обидва учасники назвали документ щодо технічних вимог предмета закупівлі «Технічні специфікації» у множині. Більше того, з цих документів видно, що учасники продають однакове обладнання», – зазначає юристка Громадської ініціативи «За чесний тендер» Мирослава Примак.

  Під час самого аукціону обидва учасники зробили лише по одному кроку в сторону пониження.

  Бенефіціаром «Тач Системз» є Олег Міщенчук. Фірма заснована у травні 2019 року і вже на перший свій тендер фірма вийшла через місяць після заснування. За цей час вона встигла укласти 20 контрактів на майже 5 млн грн.

  Олегу Міщенчуку також належить половиною статутного капіталу в ТОВ «Сенсорні системи України», де його партнером є російський бізнесмен Ігор Меркулов.

  Начальником виробничого відділу «Сенсорні системи України» працює конкурент по тендеру – ФОП Олег Андрущенко.

  Загалом «Тач Системз» загалом виходило на конкурентні закупівлі лише тричі. І двічі за бюджетні кошти змагалось з  Олегом Андрущенко. Ще 18 разів він конкурував «Сенсорними системами», але загалом не отримав жодного замовлення.

  (Visited 51 times, 1 visits today)
 • 180x150