У військовій частині на Львівщині виявили нестачу майна майже на 9 мільйонів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В одній із військових частин на Львівщині виявили нестачу бронетанкового майна. Загальна сума збитків – 8,9 млн грн.

  Результат пошуку зображень за запитом "У військовій частині на Львівщині виявили нестачу майна майже на 9 млн грн"

  «Військовою прокуратурою Західного регіону України проведено вивчення стану збереження військового майна в одній з військових частин Львівщини. Виявлено нестачу бронетанкового майна на загальну суму понад 8,9 млн грн. Зафіксовані правопорушення свідчать про недбале ставлення військових посадових осіб військової частини до служби, в умовах особливого періоду, що проявилось у невжитті заходів щодо забезпечення належного обліку, внутрішнього контролю та збереження бронетанкового майна (запасів), які призвели до їх нестачі», – повідомили у прес-службі Військової прокуратури Західного регіону.

  У прес-службі Військової прокуратури ZAXID.NET зазначили, що не можуть повідомили, у якій саме частині виявили порушення та яке майно пропало. Також не повідомляють, коли відбувалася перевірка. Інформацію не розголошують через слідство, яке триває. За словами речниці Юлії Галущак, більше інформації Військова прокуратура зможе надати, коли справу скерують до суду, передає СТИК.

  За цим фактом вже внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 425 КК України. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює військова прокуратура Західного регіону України, а досудове розслідування – Територіальне управління ДБР, що розташоване у м. Львові.

  (Visited 38 times, 1 visits today)
 • 180x150