АМКУ «забанив» підприємців, які розіграли мільйон на модульній конструкції від Академії сухопутних військ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Адмінколегія тервідділення Антимонопольного комітету у Львівській області визнала змовниками підприємців Олександра Дмитренка та Тетяну Горбату за «розпил» майже мільйона гривень під час закупівлі зварної мобільної модульної конструкції для польової їдальні від Нацакадемії сухопутних військ. Тетяну Горбату оштрафувала на 68 тис грн.

  Результат пошуку зображень за запитом "АМКУ"

  Про це пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Про змову цих учасників на торгах написали «Наші гроші. Львів» у листопаді 2018 року (підряд отримав Дмитренко). В новині зазначили, що конкуренти забули поміняти прізвище в одній зі своїх тендерних довідок. Також чоловік Тетяни Горбатої, Вадим Горбатий, був зареєстрований за тією ж адресою, що й Олександр Дмитренко.

  Після публікації цієї новини Національна академія сухопутних військ імені Петра Сагайдачного розірвала договір. Про це редакції «НГ. Львів» повідомив керівник академії генерал Павло Ткачук в офіційному листі.

  «Посадові особи відповідних служб академії провели детальне вивчення документів, поданих переможцем торгів, та встановили порушення, які унеможливлюють дію зазначеного договору. Мною прийнято рішення про розірвання цієї угоди. Проводиться вивчення обставин, що призвели до ситуації, викладеної у вашій публікації», – написав генерал Ткачук.

  Після цього юристи проекту «Тисни» (Bihus.info) надіслали звернення в АМКУ. Комітет також встановив, що підприємці користувалися однією ІР-адресою, яка була доступна в кафе «Світ кави» на вул. Кульпарківській, 59. Крім того, підприємці синхронно подавали свої документи, а Тетяна Горбата виступала здебільшого технічним учасником.

  В результаті АМКУ оштрафував Горбату на 68 тис грн. Вона також не зможе брати участі у відкритих торгах протягом трьох років. При цьому підприємця Дмитренка оштрафувати не вдалося, оскільки він припинив свою підприємницьку діяльність.

  У своїй відповіді АМКУ Дмитренко зазначив, що був змушений припинити свою діяльність, оскільки не мав замовлень після скасування договору з Національною академією.

  Олександр Дмитренко зареєстрований в м. Кам’янка-Бузька, а Тетяна Горбата – в с. Чишки Пустомитівському районі. Протягом своєї діяльності вони отримували замовлення лише від Національної академії сухопутних військ.

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150