Замість війни з корупцією очільниця ОДА оголосила війну дешевим джинсам

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Тимчасово виконуюча обов’язки голови Запорізької облдержадміністрації Елла Слепян запроваджує в ОДА свої правила – введено дрес-код.

  Результат пошуку зображень за запитом "Замість війни з корупцією очільниця ОДА оголосила війну дешевим джинсам"

  З 17 липня, згідно її розпорядження, до будівлі Запорізької облдержадміністрації не будуть пускати у джинсах – тільки у діловому стилі. Важливо наголосити, що розпорядження стосується як чиновників та працівників ОДА, так і відвідувачів будівлі. 

  Про це “Фактам Запоріжжя” стало відомо з власних джерел в ОДА, передає СТИК.

  Вочевидь, пані Слепян вважає, що головна проблема у Запорізькій області – це невідповідний зовнішній вигляд відвідувачів установи.

  Ми вже писали, що деякі дії Слепян викликають питання. Замість того, щоб звільняти посадовців-корупціонерів, які дискредитують своїми діями як облдержадміністрацію, так і усю владну вертикаль в регіоні, Слепян заявляє про “питання” щодо діяльності Фонду сприяння обороні Запорізької області (до якого у правоохоронців питань нема), та впроваджує в ОДА дрес-код.

  Мабуть, тепер не чисті на руку посадовці ЗОДА будуть розкрадати бюджет, апелюючи, що через наказ Слепян їм не вистачає коштів на костюми від Армані та Діора, щоб хоча б на роботу в ОДА пустили.

  (Visited 27 times, 1 visits today)
 • 180x150