Фірма та її головний інженер «розпиляли» 4,5 мільйона на влаштування пожежної сигналізації в Львівській туберкульозній лікарні

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Пов’язані між собою компанія «Укртехнобез» та підприємець Богдан Лащ розіграли торги від Львівського регіонального фтизіопульмонологічного центру. Йдеться про їхню участь в закупівлі на влаштування пожежної сигналізації за 4,5 млн грн. Роботи завершать до кінця цього року.

  Пов’язане зображення

  Підприємець Богдан Лащ працював головним інженером фірми-конкурента «Укртехнобез». Про це свідчать їхні довідки, подані на різні торги. Також обидва учасники мають спільних працівників. Наприклад, Світлана Наумчук працює інженером-кошторисником в обох конкурентів, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Крім того, учасники розташовані за однією адресою – Київська область, м. Вишневе, вул. Чорновола, 1А. Вони орендують офіс та складські приміщення у ТОВ «Києво-Святошинське ремонтно-будівельне управління».

  Конкуренти вже двічі зустрічаються на торгах. Перший раз вони прийшли на торги від київської клінічної лікарні №15, однак закупівлю відмінили.

  Під час поточної закупівлі тільки підприємець Богдан Лащ знизив свою пропозицію на 4,5 тис. грн. Натомість компанія «Укртехнобез» залишила свою ціну незмінною.

  Богдан Лащ зареєстрований як підприємець у квітні цього року в Борисполі. Протягом 2018-2019 років він отримав замовлень на 6,3 млн грн, враховуючи поточну угоду.

  Компанія «Укртехнобез» веде свою діяльність з 2014 року, зареєстрована в м. Вишневе. Її власником є Михайло Подоляк, а керівником – Роман Харченко. Протягом 2018-2019 років фірма отримала підрядів на 16,7 млн грн.

  (Visited 92 times, 1 visits today)
 • 180x150