Кам’янець-Подільський суд покарав депутатку за земельні оборудки

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Згідно з вироком Кам’янець-Подільського міськрайонного суду від 27 грудня минулого року, у зловживанні впливом звинуватили депутатку сьомого скликання Довжоцької сільської ради.

  Пов’язане зображення

  Та у серпні 2018 року була головою комісії з агропромислового комплексу, земельних питань, соціального розвитку села та охорони навколишнього середовища. Крім того, вона працювала землевпорядником цієї ж сільської ради, пише СТИК з посиланням на газету “Є”.

  За отримання неправомірної вигоди вона пообіцяла вплинути на посадовців відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту населення Кам’янець-Подільської райдержадміністрації. Таким чином мало би розв’язатися питання відведення земельної ділянки та передачу її в оренду.

  «Вона 15 серпня 2018 року в приміщені одного з кафе на вулиці Соборній, що у Кам’янці-Подільському, отримала від громадянина 400 доларів неправомірної вигоди. На той час це складало майже 11 тисяч гривень. Опісля вона виконала свою обіцянку щодо впливу на посадовців для відведення земельної ділянки площею 170 метрів квадратних», — зазначається у судовому вироку.

  Відповідно жінку звинуватили у вчиненні злочину передбаченого частиною 2 статті 369-2 Кримінального кодексу України (Зловживання впливом). А саме: прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, або пропозиція чи обіцянка здійснити вплив за надання такої вигоди.

  Як йдеться далі, під час розгляду справи обвинувачувана повністю визначала свою провину та уклала угоду з прокурором.

  Таким чином Кам’янець-Подільський міськрайонний суд визнав депутатку винною та наклав на неї 14 тисяч 450 гривень штрафу. Наразі цей вирок не набув остаточної сили й може бути оскаржений у апеляційному суді.

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150