Суд зобов’язав ДБР розслідувати дії начальниці слідства поліції Львівщини

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Личаківський районний суд зобов’язав управління Державного бюро розслідувань у Львові розпочати розслідування справи проти керівниці слідчого управління Нацполіції Львівщини Наталії Харченко.

  Результат пошуку зображень за запитом "Суд зобов'язав ДБР розслідувати дії начальниці слідства поліції Львівщини"

  Відповідну ухвалу суду за 3 січня оприлюднили на сторінці «Антикорупційний моніторинг Львівщини» у Facebook, передає СТИК.

  Рішення розпочати розслідування Личаківський суд прийняв за заявою львів’янина, ім’я якого в ухвалі суду затерте.

  В ухвалі Личаківського суду вказано, що 5 грудня 2019 року громадянин звернувся до ДБР із заявою про вчинення кримінального правопорушення – перевищення влади Наталією Харченко. Однак ДБР не внесло відомості за цією заявою у Єдиний реєстр досудових розслідувань (ЄРДР) і, відповідно, не розпочало розслідування з цього приводу. Слідчий суддя Назар Стрепко, який розглянув цю справу, вирішив, що у заяві на Наталю Харченко є достатньо підстав для внесення у ЄРДР та розслідування. Тому суддя визнав бездіяльність ДБР і зобов’язав бюро розслідувань внести до ЄРДР відомості за заявою на Харченко.

  Ухвала Личаківського райсуду, яка зобов’язує ДБР розпочати розслідування можливого перевищення влади Наталією Харченко

  Нагадаємо, скандал довкола начальниці слідчого управління Нацполіції Львівщини Наталії Харченко виник на початку грудня. У соцмережах опублікували аудіозапис, на якому жіночий голос, схожий на голос Харченко, дає підлеглим вказівку н вносити дані у Єдиний реєстр досудових розслідувань (ЄРДР) без її погодження. Свої вказівки вона пояснила занадто великою кількістю негативної статистики в області.

  Згодом очільниця прокуратури Львівщини Ірина Діденко ініціювала позапланову перевірку у поліції через цей інцидент, яка виявила численні порушення під час реєстрації злочинів.

  Наталію Харченко призначили на посаду керівника слідчого управління Нацполіції Львівщини на початку жовтня 2019 року.

  (Visited 84 times, 1 visits today)
 • 180x150