Скандальний львівський нардеп Дубневич намагається зняти арешт з майна

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Народний депутат Ярослав Дубневич намагається зняти арешт з майна, який наклали у межах справи НАБУ і САП про організацію заволодіння понад 93 млн грн філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця».

  Результат пошуку зображень за запитом "Дубневич намагається зняти арешт з майна"

  Про це йдеться в ухвалі Вищого антикорупційного суду від 27 грудня, повідомляє СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  Як відомо, суд наклав арешт на майно Дубневича. Його адвокат подав клопотання про скасування арешту. Також він подав заяву про відвід слідчого судді Сергія Мойсака, оскільки саме він наклав арешт на майно його клієнта. Вивчивши заяву, суддя його відхилив.

  За даними «Слово і Діло», клопотання про скасування арешту майна Дубневича ще не розглянуто.

  Нагадаємо, ВАКС відпустив Дубневича під 100 млн грн застави. Пізніше за нього внесли цю суму. Проте апеляційна палата ВАКС задовольнила скаргу САП на запобіжний захід, взявши Дубневича під варту із 90 млн грн заставиВін вийшов із СІЗО. Так, за нього переплатили 10 млн грн, які адвокат заставодавця просив повернути. Вивчивши клопотання, суддя його задовольнив.

  На думку слідства, нардеп Дубневич, імовірно, є організатором схеми привласнення 93,2 мільйона гривень філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ УЗ при поставці товарів за завищеними цінами в 2015-2017 роках. За даними детективів, будучи головою комітету Верховної ради з питань транспорту, він нібито організував і створив умови для закупівлі елементів колії за рахунок коштів підприємства УЗ з порушенням законної процедури, за завищеними цінами. Замість переговорної процедури закупівлі, як вважає слідство, нардеп організував проведення процедур відкритих торгів із залученням підконтрольних підприємств – ТОВ «Арго» та ТОВ «Корпорація КРТ», що спричинило нанесення збитків на суму 93,28 млн грн.

  (Visited 52 times, 1 visits today)
 • 180x150