Син мера Новояворівська заробив мільйон за місяць на держзамовленнях

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Зареєстрований у серпні цього року 19-річний підприємець Михайло Трухим із Старого Самбора за неповні два місяці отримав замовлень на понад мільйон гривень.

  Результат пошуку зображень за запитом "Син мера Новояворівська заробив мільйон за місяць на держзамовленнях"

  Про це пише СТИК з посиланням на Справжня варта.

  З жовтня 2019 року він постачає до бюджетних організацій Львівської області обладнання для ігрових майданчиків, шкільні меблі тощо. Останній підряд Михайло Трухим отримав 21 грудня від Давидівської сільради вартістю 110 тисяч гривень, за контрактом він постачатиме інвентар для фітнесу. Всі товари у нього замовили через неконкурентну процедуру закупівель  – за прямими договорами. Михайло Трухим зареєстрований як підприємець у місті Старий Самбір.

  Батько Михайла Трухима –  міський голова Старого Самбора Ігор Трухим. У декларації за 2018 рік він зазначає, що проживає спільно із сином Михайлом. У соцмережах Михайло Трухим зазначає, що навчається у ЛНУ імені Івана Франка. Хоча як підприємець Михайло Трухим зареєстрований у серпні цього року, у грудні він почав шукав дистанційну роботу консультантом в інтернет-магазин. Із жовтня 2019 року він підписав 9 контрактів, загальною вартістю 1,03 мільйона гривень.

  (Visited 61 times, 1 visits today)
 • 180x150