Голову Турківського районного суду вдруге викрили на хабарі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На хабарі викрили в.о. голови Турківського районного суду Львівської області Луку Кріля. Це вже другий аналогічний випадок з цим суддею за трохи більше, ніж рік.

  Результат пошуку зображень за запитом "Голову Турківського районного суду вдруге викрили на хабарі"

  Як повідомляє 24 січня прес-служба НАБУ, суддя вимагав винагороду за те, щоб не притягати підсудного до адміністративної відповідальності. Затримали його під час передачі другої частини домовленої суми, передає СТИК.

  Розслідування цієї справи з вимаганням винагороди детективи НАБУ проводять за процесуального керівництва Спеціальної антикорупційної прокуратури з грудня 2019 року.

  У відомстві не називають прізвища та міста, в якому затримали суддю, однак зазначають, що цей служитель Феміди вже вдруге потрапляє в таку ситуацію.

  «В попередній раз це сталося наприкінці 2018 року. Тоді його викрили на отриманні 1 тис. євро за непритягнення особи до адміністративної відповідальності за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння», — зазначено у повідомленні НАБУ.

  Як інформував ZAXID.NET, у грудні 2018 року за таких обставин на хабарі викрили суддю Турківського суду Луку Кріля. Після цього, у січні 2019 року Вища рада правосуддя відсторонила його від здійснення правосуддя, однак станом на зараз на порталі Судова влада України Лука Кріль вказаний як в.о. голови Турківського районного суду.

  Справа щодо попереднього випадку перебуває на розгляді у Вищому антикорупційному суді. Щодо нового випадку судді мають оголосити підозру.

  (Visited 42 times, 1 visits today)
 • 180x150