Вінницький податківець намагався дати хабар працівнику СБУ за вплив на слідчого ДБР

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Вінниці державного інспектора податкової та митної справи Вінницької митниці Державної фіскальної служби (ДФС) України затримали під час надання хабара в сумі 1300 доларів оперативнику Служби безпеки України (СБУ). За ці гроші працівник СБУ мав вплинути на слідчого Державного бюро розслідувань (ДБР).

  Результат пошуку зображень за запитом "Вінницький податківець намагався дати хабар працівнику СБУ за вплив на слідчого ДБР"

  «За попередньою інформацією, податківець з метою уникнення кримінальної відповідальності висловив пропозицію та в подальшому надав хабар у сумі 1300 доларів США оперативнику Управління СБУ у Вінницькій області за вплив на слідчого територіального управління ДБР, розташованого у м. Хмельницький», – повідомило Державне бюро розслідувань у середу, 29 січня, передає СТИК.

  Однак зазначимо, що про затримання у Вінниці на хабарі податківця СБУ повідомляла напередодні. Щоправда, в цьому повідомленні зазначалося, що сума хабара становила 1000 доларів. Її податківець передавав за фальсифікацію матеріалів та невручення йому підозри у кримінальному провадженні, за яким працівник СБУ виконував доручення слідчого.

  Як і в повідомленні ДБР, СБУ заявила, що затриманий є інспектором митної та податкової справи Вінницької митниці ДФС. Тому, якщо співставити факти і фотографії з обох повідомлень, то випливає, що йдеться про одного і того ж податківця.

  Дії інспектора розслідуватимуть за статтями ККУ про зловживання владою та хабарництво. Йому загрожує від 4 до 8 років в’язниці.

  (Visited 48 times, 1 visits today)
 • 180x150