«Золоті» туї. Коломийські освітяни витратили 25 тисяч на полив дев’яти дерев

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Коломийському ліцеї №1 мали би вирости «золоті» туї або почати плодоносити чарівні плоди, бо на полив дерев, минулого року, заклад витратив біля 1000 м.куб води.

  Результат пошуку зображень за запитом "«Золоті» туї, або чарівні плоди. Коломийські освітяни витратили 25 тисяч на полив дев’яти дерев"

  На черговому засіданні виконкому, у січні 2020 року, міський голова Коломиї Ігор Слюзар спитав у головного освітянина міста – Любомира Бордуна про те, чому в першому ліцеї на одного учня витратили вдвічі більше води, ніж у інших навчальних закладах.

  Начальник освіти відповів, що на території першого ліцею посадили дерева і посіяли газон та ціле літо поливали їх.

  «ВИ ЗНУЩАЄТЕСЯ ЧИ ЩО?», – ВІДРЕАГУВАВ НА ТАКУ ВІДПОВІДЬ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ІГОР СЛЮЗАР.

  Дійсно, у 2019 році Коломийський ліцей №1 використав вдвічі більше води на свої потреби ніж інші навчальні заклади – 2281 м.куб на загальну суму 57,36 тис грн. За попередні роки ліцей спожив біля 1000 м.куб води щорічно.

  Отже, полив дерев та газонів у Коломийському ліцеї №1 обійшовся міському бюджету у понад 25 тис грн. Це при тому, що висадили лише дев‘ять туй та засіяли біля 250 м.кв. газону, на які витратили біля 3 тис грн.

  Наразі невідомо чи хтось поніс відповідальність за неефективне використання енергоресурсів.

  Наскільки «зекономило» енергоресурси управління освіти Коломийської міськради у 2019 році можна ознайомитися у розслідуванні журналістів «Вільне.ІНФО» «Коломийська освіта: “зекономили” на енергоресурсах».

  (Visited 57 times, 1 visits today)
 • 180x150