Євро, леї та гривні. За добу тричі іноземці намагалися підкупити чернівецьких прикордонників

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Дедалі частіше прикордонникам Чернівецького загону доводиться фіксувати та затримувати іноземців, що за хабар намагаються втягнути правоохоронців у свої брудні оборудки.

  Результат пошуку зображень за запитом "Євро, леї та гривні. За добу тричі іноземці намагалися підкупити прикордонників"

  Так, тільки за останній тиждень в п’яти випадках затримано чотирьох громадян Румунії та одного Молдови, які під час перетину кордону пропанували прикордонникам хабар.

  Останні три випадки відбулися 29 січня, в пункті пропуску «Порубне» та «Мамалига», де іноземці спробували підкупити прикордонників гривнею, румунськими леями та євро валютою. За кошти чоловіки сподівалися безперешкодно перетнути кордон з відсутнім страховим полісом «Зелена карта», проїхати поза чергою та здійснити похід в магазин безмитної торгівлі під час в’їзду в України, повідомляє СТИК з посиланням на Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

  Від усіх запропонованих коштів прикордонники відмовилися. Натомість задокументували спроби надання неправомірної вигоди посадовим особам Держприкордонслужби та передали затриманих осіб працівникам Національної поліції.

  (Visited 45 times, 1 visits today)
 • 180x150