Інспектора Львівської митниці звинувачують у заподіянні збитків державі на понад 2,5 мільйони

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Митнику загрожує від 2 до 5 років ув’язнення, з трирічним позбавленням права обіймати посади в органах митної служби та штраф.

  Результат пошуку зображень за запитом "Інспектора Львівської митниці звинувачують у заподіянні збитків державі на понад 2,5 мільйони"

  Працівнику митного посту “Рава-Руська” колишньої Львівської митниці ДФС інкримінують неналежне виконання службових обов’язків, яка призвело до ненадходження до бюджету податкових та митних платежів на загальну суму понад 2,5 млн грн.

  Про це повідомили в прокуратурі Львівської області, передає СТИК.

  Як встановили правоохоронці, у січні минулого року інспектор проводив митне оформлення вантажу, який прямував до України.

  Під час митних процедур, у електронній базі відобразилась інформація про вагові показники транспортного засобу, яка надійшла від митних органів Республіки Польща та яку відверто проігнорував митник.

  Службовець не здійснив звірки відповідності ваги автівки із наданою водієм товаро-супровідною документацією та безперешкодно пропустив транспортний засіб.

  Однак, на в’їзді до України прикордонники провели переогляд транспорту та виявили 4100 кг незадекларованих товарів народного вжитку (дрібна побутова техніка, аксесуари до телефонів, флеш-накопичувачі та інше), загальною митною вартістю понад 8,5 мільйонів грн.

  Тепер за вчинене фігуранту загрожує від 2 до 5 років ув’язнення, з трирічним позбавленням права обіймати посади в органах митної служби та штраф.

  (Visited 31 times, 1 visits today)
 • 180x150