Хабарі елітними позашляховиками: як ректор університету на Донеччині заробляв на студентах

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На Донеччині ректор університету брав хабарі у вигляді елітних позашляховиків. Він отримав три автомобілі BMW загальною вартістю понад 2,8 мільйона гривень за зарахування іноземних студентів до навчального закладу.

  Результат пошуку зображень за запитом "Хабарі елітними позашляховиками: як ректор університету на Донеччині заробляв на студентах"

  Наразі завершене досудове розслідування щодо ректора одного з вищих навчальних закладів Донецької області, повідомляє СТИК з посиланням на сайт Офісу генпрокурора.

  За інформацією слідства, посадовець впродовж 2018 року отримав від іноземних студентів два автомобілі BMW X3. Їхня вартість перевищує 1,2 мільйона гривень. А також BMW X5 вартістю понад 1,6 мільйона гривень. Такою була його винагорода за підписання наказів про зарахування іноземців на навчання до університету.

  Крім того, ректор вишу вніс у щорічну декларацію неправдиву інформацію про BMW X3. Він зазначив, що отримав авто на підставі вигаданого договору позики.

  Наразі триває ознайомлення підозрюваного та його адвоката з матеріалами досудового розслідування. Згодом обвинувальний акт передадуть до суду.

   

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150