Через львівського митника держава недоотримала 2,5 мільйона

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Прокуратура обвинувачує інспектора Львівської митниці у завданні державі збитків у 2,5 мільйона.

  Результат пошуку зображень за запитом "Через львівського митника держава недоотримала 2,5 мільйона"

  Про це повідомляє пресцентр Прокуратури у Львівській області, передає СТИК.

  Йдеться про працівника митного посту «Рава-Руська» Львівської митниці ДФС. Митнику інкримінують неналежне виконання службових обов’язків, яка призвело до ненадходження до бюджету податкових та митних платежів на загальну суму понад 2,5 млн грн.

  Як встановили правоохоронці, у січні минулого року інспектор проводив митне оформлення вантажу, який прямував до України. Під час митних процедур, у електронній базі відобразилась інформація про вагові показники транспортного засобу, яка надійшла від митних органів Республіки Польща та яку відверто проігнорував митник.

  Службовець не здійснив звірки відповідності ваги автівки із наданою водієм товаро-супровідною документацією та безперешкодно пропустив транспортний засіб.

  Однак, на в’їзді до України працівники Державної прикордонної служби провели переогляд транспорту та виявили 4100 кг незадекларованих товарів побутового  вжитку (техніка, аксесуари до телефонів, флеш-накопичувачі та інше) загальною митною вартістю понад 8,5 мільйонів грн.

  Фігуранту загрожує від 2 до 5 років ув’язнення, з трирічним позбавленням права обіймати посади в органах митної служби та штраф.

  (Visited 31 times, 1 visits today)
 • 180x150