Стало відомо, кого НАБУ затримало за хабар голові Фонду держмайна

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Детективи Національного антикорупційного бюро затримали у справі про передачу хабаря керівнику Фонду держмайна Вадима Колеснікова і двох його спільників.

  Результат пошуку зображень за запитом Стало відомо, кого НАБУ затримало за хабар голові Фонду держмайна"

  Про це йдеться в статті #Букв “Бійка за Одеський припортовий. Кого в НАБУ, а кому екскурсію з Богданом”, передає СТИК.

  Інформацію підтвердили правоохоронці.

  Вадим Колесніков – син віце-президента Українського союзу підприємців і промисловців, власник компанії ВЕК (“Всеукраїнської енерго компанії”), в інтересах якої і давали хабар, щоб призначити свого директора в Одеський припортовий завод.

  У 2018 році ВЕК вже вигравала конкурс на поставку газу на завод, але не виконала вимоги. В результаті Генеральна прокуратура відкрила проти компанії справу за відбір чужого газу.

  У той же час джерела #Букв у газовій сфері вважають, що цією історією про непідкупність Фонду держмайна прикрили іншу історію – з дивним призначенням в.о. директора.

  “Я не виключаю, що це була якась внутрішня історія в Фонді, коли одні протягали одних за 5 млн (доларів, – ред.), а інші ж призначили інших”, – зазначив співрозмовник #Букв.

  Як відомо, 24 січня виконуючим обов’язки директора Одеського припортового заводу став Микола Синиця, який володіє рестораном “Два гуся”.

  Напередодні стало відомо, що голові Фонду державного майна України Дмитру Сенниченку пропонували 5 млн доларів неправомірної вигоди в обмін на призначення “потрібної” людини директором Одеського припортового заводу (ОПЗ).

  Згодом голова Фонду державного майна України Дмитро Сенниченко порадив не пропонувати йому хабарі, а краще спрямовувати грошові кошти на благодійність.

  (Visited 35 times, 1 visits today)
 • 180x150