Суд продовжив слідство у справі дачі хабара детективу НАБУ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Суд продовжив до 30 квітня досудове слідство у кримінальному провадженні за підозрою відстороненого директора Гутянського лісового господарства Віктора Сиси у пропозиції і дачі неправомірної вигоди детективу Національного антикорупційного бюро за закриття справи лісгоспу.

  Результат пошуку зображень за запитом Суд продовжив слідство у справі дачі хабара детективу НАБУ

  Таке рішення 24 січня ухвалив Вищий антикорупційний суд, повідомляє СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  Як відомо, Сису затримали за підозрою у пропозиції хабара детективу НАБУ. За версією слідства, він пропонував ці гроші за вирішення питання про закриття кримінального провадження щодо протиправного відчуження значних обсягів деревини Гутянським лісгоспом. Цю справу НАБУ теж розслідує.

  Пізніше Сису взяли під варту з альтернативою застави. Ці гроші за нього внесли і підозрюваний вийшов із СІЗО. Після чого на Сису поклали низку обов’язків: не відлучатися з місця проживання без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання; утримуватись від спілкування зі свідками; здати на зберігання закордонні паспорти і носити електронний браслет.

  За даними слідства, директор підприємства пропонував детективу 100 тисяч доларів за вирішення питання про закриття кримінального провадження щодо протиправного відчуження значних обсягів деревини, що належала держпідприємству, а також щодо продажу лісоматеріалів за заниженими цінами на користь підконтрольним йому приватним суб’єктам господарювання.

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150