Хабар голові Фонду держмайна: з’ясувалися прізвища підозрюваних

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Національне антикорупційне бюро спільно зі Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою затримали за підозрою у дачі хабара голові Фонду державного майна Дмитру Сенниченку трьох осіб, один із яких двічі балотувався до Верховної ради.

  Результат пошуку зображень за запитом Хабар голові Фонду держмайна: з'ясувалися прізвища підозрюваних

  Про це журналісту «Слово і Діло» повідомили джерела в правоохоронних органах.

  За словами співрозмовників, НАБУ затримало Валерія Троця, Віталія Колеснікова і Сергія Щербака. За даними «Чесно», Щербак двічі балотувався до парламенту: у 1998-му році від Партії духовного, економічного і соціального прогресу в мажоритарному окрузі, у 2007-му – за списком «Українського народного блоку Костенка і Плюща». Колесніков є бізнесменом з Луганщини.

  За даними «Слова і Діла», Колеснікова суд взяв під варту із заставою 12,6 млн грн. Поки що він перебуває в СІЗО. Інших двох підозрюваних суд відправив під домашній арешт.

  Як встановило слідство, затримані запропонували голові Фонду державного майна України $5 млн неправомірної вигоди в обмін на призначення на посаду директора ПАТ «Одеський припортовий завод» (99,5% акцій належать державі) наперед визначеної особи. За задумом призначений керівник державного підприємства нібито мав сприяти співробітництву між заводом і певним колом приватних компаній, пов’язаних із ініціаторами корупційного злочину.

  Затримані планували надавати неправомірну вигоду частинами впродовж року з моменту досягнення домовленостей. Під час передачі першого траншу в $50 тисяч їх викрили детективи НАБУ.

  (Visited 73 times, 1 visits today)
 • 180x150