Начальнику одного з відділів Держекоінспекції, затриманому на хабарі, затверджено обвинувачення

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Процесуальним прокурором прокуратури Закарпатської області затверджено обвинувальний акт начальнику відділу Держекоінспекції у Закарпатський області, якого затримали за вимагання 7 тис грн неправомірної вигоди.

  Результат пошуку зображень за запитом Начальнику одного з відділів Держекоінспекції, затриманому на Закарпатті на хабарі, затверджено обвинувачення
  У рамках слідства зібрано докази, які підтверджують, що посадовець вимагав гроші від закарпатця за не створення останньому перешкод у здійсненні підприємницької діяльності, пов’язаної  з видобування корисних копалин.

  Викривач – місцевий приватний підприємець – звернувся за допомогою до правоохоронців.

  Затримали підозрюваного 1 жовтня 2019 року прокурори прокуратури області спільно із співробітниками ТУ ДБР у м. Львові та УСБУ в Закарпатській області під час отримання другої частини хабаря у розмірі 2 тис грн.

  На підставі зібраних доказів дії підозрюваного кваліфіковані за ч.3 ст.368 КК України (вимагання та отримання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище).

  Обвинувальний акт скерований прокуратурою до Ужгородського міськрайонного суду для розгляду по суті, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області.

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150