Патріарх Кирил засвітив годинник з діамантами за $16 тисяч

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Глава РПЦ, патріарх Кирил засвітив на публіці елітні годинник Ulysse Nardin вартістю понад 16 тисяч доларів.

  Результат пошуку зображень за запитом Патріарх Кирил засвітив годинник з діамантами за $16 тисяч. Фото

  Годинник, інкрустовані діамантами священнослужитель надів на відкриття Різдвяних зустрічей на тему “Моральні цінності і майбутнє людства”, яка проходила в Раді Федарацііі, пише СТИК з посиланням на Відкриті медіа.

  Відзначається, що дана модель хоч і 2005 року, але вартість годинника зараз на одному з сайтів з продажу становить 16 100 доларів. Вказується, що годинник зроблений з нержавіючої сталі діаметром 42 міліметри, відрізняється водонепроникністю до 100 метрів, подвійним циферблатом і збільшеним розміром вікна дати. Елітний годинник поставляються з чорним ремінцем зі шкіри алігатора з застібкою з нержавіючої сталі.

  Патріарх Кирил з дорогим годинником

  Патріарх Кирил з дорогим годинником

  відкриті медіа

  Годинники Ulysse Nardin

  Годинники Ulysse Nardin

  Скріншот

  Нагадаємо, що раніше патріарх Кирил вже потрапляв в скандал з дорогим годинником. Так, в 2012 році в фотошопі затерли на руці годинник Breguet за $ 30 тисяч. Однак відображення дорогого аксесуара залишилося в відображення на столі.

  Раніше патріарх Кирил, який має резиденцію за 2,8 млрд рублів, яхту вартістю в $4 млн, закликав православних віруючих “відмовитися від комфорту, як найвищої цінності”

  (Visited 113 times, 1 visits today)
 • 180x150