Львівське АМКУ оштрафув змовників медичного тендера на чверть його вартості

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Адміністративна колегія територіального відділення Антимонопольного комітету у Львівській області оштрафувала ТОВ «Львівський завод Рема» та підприємця Павла Мудрака на 80 тис грн.. за антиконкурентні дії на торгах з закупівлі  дефібриляторів для Львівського обласного кардіологічного центру за 300 тис грн.

  Результат пошуку зображень за запитом АМКУ

  Про це написали «Наші гроші. Львів», які першими в липні 2019 року оприлюднили про змову учасників на торгах, передає СТИК.

  У своїй ціновій пропозиції Павло Мудрак вказав номер телефону та електронну пошту «Львівського заводу Рема». Конкуренти подали однаково складені довідки про дефібрилятори та вказали в документах одного адресата. Крім того, підприємець Мудрак не завантажив усієї тендерної документації, яку вимагав замовник.

  Після публікації новини юристи проекту «Тисни» (Bihus.info) надіслали звернення в АМКУ. Комітет також встановив, що конкуренти вантажили документи з однієюї ІР-адресою та робили документи в одній програмі. При цьому вони відхилились від запропонованих замовником форм та подали однакові за назвою, стилістикою та змістом документи. Відтак Павло Мудрак отримав 12 тис. грн штрафу, а «Львівський завод Рема» − 68 тис. грн.

  Павло Мудрак зареєстрований як підприємець у Львові в 2015 році. Він брав участь лише в одній закупівлі.

  «Львівський завод Рема» також працює на ринку з 2015 року, зареєстрований у Львові. Власником та водночас директором фірми є львів’янин Юрій Геляра. Протягом 2019 року компанія отримала лише одне замовлення на постачання дефібриляторів для Львівського обласного кардіологічного центру

  (Visited 39 times, 1 visits today)
 • 180x150