Стало відоме ім’я прикарпатського поліцейського, якого затримали напередодні під час отримання хабара: фото

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Як повідомлялось раніше, на Прикарпатті, під час отримання неправомірної винагороди розміром $1400, був затриманий начальник одного із райвідділків поліції.

  Журналісти з'ясували ім'я прикарпатського поліцейського, якого затримали напередодні під час отримання хабара

  Деталі на своїй фейсбук – сторінці повідомив місцевий журналіст та громадський активіст Віталій Мацьоцький, пише СТИК з посиланням на Правду.іф.

  “З власних джерел мені стало відомо, що заступника начальника поліції м. Городенка Котелко Юрія, було викрито на вимаганні та отриманні неправомірної вигоди у розмірі 1 400 доларів США.

  Старшого лейтенанта поліції, який на момент затримання виконував обов’язки начальника поліції м.Городенка, було викрито у протиправних діях – вимаганні хабаря, за повернення власникові вилученого, у якості речового доказу у кримінальному провадженні, автомобіля посадовець поліції забажав “винагороду” – 1 400 доларів США.
  Сам начальник поліції м. Городенка Юрій Микитин перебуває у відпустці. Він колись фігурував в моєму відео про ДТП, в якому він вщент розбив службову автівку. Тоді він був на посаді заступника начальника поліції м. Снятин. Як розповідали очевидці ДТП він нібито перебував в стані алкогольного сп’яніння. Незважаючи на резонансне ДТП він пішов на підвищення і забрав з собою заступником Юрія Котелка.

  З власних джерел мені стало відомо, що автівку за яку Котелко вимагав хабар, вилучили в якості речового доказу саме в м.Снятин, де теперішній начальник поліції м. Городенка – Юрій Микитин, та його заступник, що погорів на хабарі несли службу.
  Мені цікаво, чи міг Юрій Котелко не домовляючись з теперішнім керівником поліції Снятина, вирішувати питання повернення за “винагороду” автівки, яка проходить як речовий доказ в кримінальній справі яка розслідувалась в Снятині? І чи знав про цей “схематоз” Юрій Микитин? Як думаєте друзі?) ” – пише пан Віталій

  (Visited 199 times, 1 visits today)
 • 180x150