Поліція розслідує схему привласнення коштів чернівецькими чиновниками на перевезеннях «пільговиків» за 17 мільйонів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Поліція вважає, що у 2016-2019 рр. посадові особи Департаменту ЖКГ Чернівецької міськради та Департаменту соцзахисту населення міськради спільно з посадовцями ТОВ «Денисівка-1» та КП «Муніципальний інфоцентр» вносили у звітні офіційні документи неправдиві відомості щодо планової та фактичної кількості перевезеної «пільговиків», і привласнили кошти бюджету Чернівців на понад 4 млн грн. Про це йдеться в ухвалах Шевченківського райсуду м. Чернівці від 3 лютого.

  Результат пошуку зображень за запитом Поліція розслідує схему привласнення коштів чиновниками на перевезеннях «пільговиків» за 17 мільйонів

  Слідчі встановили, що заступник начальника відділу транспорту, зв`язку та енергетики управління комунального підприємства Департаменту житлово-комунального господарства міськради, спільно з посадовцями Департаменту соціального захисту населення Чернівецької міськради, у змові з директором ЧКП «Муніципальний інфоцентр», приватним підприємцем, а також керівником та засновником, начальником відділу кадрів та бухгалтером «Денисівка-1», зловживаючи службовим становищем, налагодили сталий протиправний механізм привласнення бюджетних коштів, виділених Чернівецькою міськрадою у рамках виконання комплексної програми «Захист» щодо пільгового перевезення окремих категорій громадян, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Так, у 2016-2019 рр. між «Денисівка-1» та Департаментом праці та соціального захисту населення укладено чотири угоди про виплату компенсації за проїзд «пільговиків», якими обумовлена компенсація за пільговий проїзд на автобусних маршрутах №4 (вул. Садова вул. Цецино), №6 (вул. Садова вул. Заставнянська), №23 (Садгора вул. Південно-Кільцева) та №27 (вул. Садова вул. Я. Степовго). За останні чотири роки Департамент перерахував ТОВ «Денисіка-1» компенсаційні виплати за перевезення пільгової категорії громадян у розмірі 16,86 млн грн.

  Проаналізувавши щомісячні звіти перевізника, які подавались до Департаменту ЖКГ на погодження, з’ясувалося, що ключову роль відіграє коефіцієнт співвідношення кількості безоплатних і платних пасажирів та коефіцієнт виконаних рейсів, які застосовані до кількості перевезених платних пасажирів. Після перевірки правильності включення до розрахунків планових та фактичних рейсів, обґрунтованості коефіцієнтів та відповідно сум до оплати, включених «Денисівка-1» до звітів, погоджених чиновниками Департаменту ЖКГ, були встановлені розбіжності при визначенні планових рейсів та відповідно коефіцієнтів використаних рейсів (менше 95 %), що призвело до завищення сум компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремої категорії громадян перевізника «Денисівка-1» на загальну суму 4 млн грн.

  Зокрема, керівник та засновник «Денисівка-1», начальник відділу кадрів «Денисівка-1», яка також відповідає за ведення фінансово-господарської діяльності, директор і засновник аудиторської фірми «Аудит-Сервіс», який надає бухгалтерські послуги Денисівка-1» та підприємець – адміністратор системи моніторингу громадського транспорту, заручившись підтримкою заступника начальника відділу транспорту, зв`язку та енергетики управління комунального господарства департаменту ЖКГ Чернівецької міської ради та директора ЧКП «Муніципальний інфоцентр», забезпечили освоєння бюджетних коштів підконтрольним підприємством у 2016-2019 рр. на загальну суму 16,86 млн грн.

  Суд надав слідчим доступ до банківського рахунку ТОВ «Денисівка-1», документів по працівникам цієї фірми, до інформації по номерам мобільних телефонів, які перебувають у ПрАТ «ВФ Україна».

  У 2016-2019 рр. заступником начальника відділу транспорту, зв`язку та енергетики управління комунального господарства департаменту ЖКГ Чернівецької міської ради був Ігор Кожуленко.

  Чернівецьке комунальне підприємство КП «Муніципальний інфоцентр» очолює Іван Паращук.

  Керівником та співвласником ТОВ «Денисівка-1» є Віталій Дзюбак, інша співвласниця – Олена Харабара, підписант Світлана Любківська.

  Раніше у Чернівцях пасажири скаржилися на умови перевезення ТОВ «Денисівка-1» в міських маршрутках.

  (Visited 39 times, 1 visits today)
 • 180x150