Суд обмежив до 20 лютого строки для ознайомлення з розслідуванням детективів Національного антикорупційного бюро підозрюваному в одержанні неправомірної вигоди колишньому виконувачу обов’язків начальника Служби автомобільних доріг Миколаївської області Андрію Максименку.
Таке рішення 21 січня ухвалив Вищий антикорупційний суд, повідомляє СТИК з посиланням на Слово і Діло.
У рішенні йдеться, що 2 грудня 2019 року прокурором САП визнано достатніми зібрані докази для складення обвинувального акту у справі. На підставі доручення детективами було відкрито матеріали слідства стороні захисту. За словами детектива, матеріали справи налічують 10 томів, але адвокати Максименка і він сам зволікають із ознайомленням. Як вказував детектив, захист ознайомлюється по 40-60 хвилин за один раз, у зв’язку з чим ознайомлення вже триває майже 1,5 місяці.
За цей час Максименко ознайомився з матеріалами кримінального провадження в 7 томах, його перший адвокат – з 5 томами, другий – з 4 томами. Вивчивши клопотання, суддя задовольнив клопотання частково, встановивши строк до 20 лютого.