Орендарі однієї вакуумної машини розіграли тендер на прибирання вулиць за 1,2 мільйона

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Виконавчий комітет Бродівської міської ради львівської області 19 лютого за результатами тендеру уклав угоду з ФОП Макар Іван Михайлович на закупівлю послуг з з механізованого прибирання вулиць міста на суму 1,95 млн грн.

  Результат пошуку зображень за запитом тендер

  Про це пишуть «Наші гроші. Львів» з посиланням на дані системи «Прозорро».

  Згідно з технічним завданням, переможець торгів до кінця 2020 року прибиратиме 34 вулиці міста загальною площею понад 410 тис кв м. Частота прибирання залежатиме від погодних умов, однак не рідше ніж вісім разів на місяць.

  Єдиним конкурентом переможця на тендері було ТОВ «Моноліт Буд Констракт», пропозиція якого була на рівнці очікуваної ціни замовника. Протягом аукціону учасники не знижували своїх пропозицій. Відтак договір про прибирання підписали з Іваном Макаром, оскільки його ціна була на 5 тис грн дешевшою.

  Учасники зустрічаються на торгах вже втретє, і кожного разу перемагає Іван Макар.

  У документах Макара зазначено, що Микола Кочубай безкоштовно «позичив» йому прибиральну машину моделі Hako citymaster. На іншому тендері конкурент Івана Макара – ТОВ «Моноліт буд констракт», також вказує, що орендує цей ж автомобіль із аналогічними номерними знаками у Миколи Кочубая.

  Варто зазначити, що Микола Кочубай протягом 2017-2018 роках був співвласником «Моноліт буд констракт». Також цій фірмі безкоштовно позичив техніку Василь Белей – син міського голови Бродів Анатолія Белея, який також є головою тендерного комітету бродівського виконкому.

  Приватний підприємець Іван Макар зареєстрований у Бродах, і з початку 2019 року отримав три замовлення на 1,05 млн грн., усі з яких – від виконавчого комітету Бродівської міської ради.

  (Visited 49 times, 1 visits today)
 • 180x150