Хабар голові Фонду держмайна: підозрюваного залишили під вартою

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Апеляційна палата залишила під вартою луганського бізнесмена Віталія Колеснікова, якого Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрюють у дачі неправомірної вигоди голові Фонду державного майна Дмитру Сенниченку.

  Результат пошуку зображень за запитом Хабар голові Фонду держмайна: підозрюваного залишили під вартою

  Таке рішення 13 лютого ухвалила колегія суддів палати Вищого антикорупційного суду, повідомляє СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  За даними журналіста «Слово і Діло», Колесніков досі перебуває в СІЗО і не сплатив заставу.

  Як відомо, НАБУ затримало Валерія Троця, Віталія Колеснікова і Сергія Щербака за підозрою у дачі хабара голові Фонду держмайна. За даними «Чесно», Щербак двічі балотувався до парламенту: у 1998-му році від Партії духовного, економічного і соціального прогресу в мажоритарному окрузі, у 2007-му – за списком «Українського народного блоку Костенка і Плюща». Колесніков є бізнесменом з Луганщини.

  Як встановило слідство, затримані запропонували голові Фонду державного майна України $5 млн неправомірної вигоди в обмін на призначення на посаду директора ПАТ «Одеський припортовий завод» (99,5% акцій належать державі) наперед визначеної особи. За задумом призначений керівник державного підприємства нібито мав сприяти співробітництву між заводом і певним колом приватних компаній, пов’язаних із ініціаторами корупційного злочину.

  Затримані планували надавати неправомірну вигоду частинами впродовж року з моменту досягнення домовленостей. Під час передачі першого траншу в $50 тисяч їх викрили детективи НАБУ.

  (Visited 48 times, 1 visits today)
 • 180x150