На Богородчанщині судять прокурора, якого затримали на хабарі (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  27 лютого, в Богородчанському районному суді продовжили розгляд у справі підозрюваного у хабарництві прокурора з Коломиї. 

  На Прикарпатті судять прокурора, якого затримали на хабарі

  Ще у серпні 2018 року під час одержання неправомірної вигоди прокурора Коломийської місцевої прокуратури Василя Тарасенка затримали працівники Управління захисту економіки та слідчими СБУ.

  Востаннє засідання переносили через те, що у справу вступив новий прокурор Багрієнко і йому потрібен був час, щоб ознайомитися з матеріалами кримінального провадження.

  Він також передав клопотання про заміну групи прокурорів у зв’язку зі складністю обвинувачення, кількістю учасників та захисників, а також у зв’язку із кадровими змінами. Також він передав судові докази, зокрема – стенограми розмов, відеозаписи, та інші документи щодо проведених незгасних слідчих (розшукових) дій.

  Захисниця Вань поцікавилася, на підставі якої ухвали надавався дозвіл на ці негласні слідчі дії, кому саме, а також чи було розтаємничене клопотання на проведення негласних дій.

  Після того, як всі докази були подані, суд вирішив переглянути відео. З відеозаписів зрозуміло, що камеру новсив чоловік, якому, ймовірно і мав допомогти Тарасенко. З відео можна зрозуміти також, що родичка того чоловіка начебто вкрала чийсь телефон, він відкупив його постраждалим, тривали суди й чоловік переживав за покарання для крадійки.

  Всі докази у суді не переглянули через брак часу. Наступне засідання і цій справі проведуть 30 березня, суддя попросив учасників справи звільнити для цього робочий день.

  Затримали прокурора після того, як він виконав свої «зобов’язання». Затримання провели оперативники обласного управління захисту економіки Нацполіції та слідчі СБУ під процесуальним керівництвом Генеральної інспекції ГПУ.

  Згодом підозрюваний у хабарництві прикарпатський прокурор подав до суду на пресу і Генпрокуратуру.

  (Visited 81 times, 1 visits today)
 • 180x150