На Волині псевдоінспектори пропонують підприємцям “порішати” перевірки за 20 тисяч

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На підприємства телефонують шахраї, які представляються керівниками управління Держпраці на Волині і вимагають неправомірну вигоду. 

  Результат пошуку зображень за запитом На Волині псевдоінспектори пропонують підприємцям "порішати" перевірки за 20 тисяч

  Ситуація загострилася після розміщення на офіційному сайті управління Плану заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) на 2020 рік, – інформують в управлінні. 

  До керівників підприємств, де заплановано провести перевірки, телефонують невідомі особи і ведуть переговори від імені начальника управління або ж заступників задля вирішення «питань» про «домовленості» та «лояльність» в процесі проведення запланованої перевірки. Обіцяють «владнати» питання за суму коштів в розмірі 20 тисяч гривень.

  Просимо звернути увагу, що одним з номерів телефону, який використовують шахраї, є (066) 00 05 260.

  В управлінні нагадують, що під час інспекційних відвідувань роботодавець має право вимагати в осіб, які прийшли для здійснення перевірки, пред’явити службові посвідчення і направлення на проведення перевірки конкретного роботодавця та переписати дані службових посвідчень. Якщо вказані особи відмовляються надати документи, необхідно викликати поліцію для з’ясування їх повноважень.

  Співробітники Держпраці, у яких немає службових посвідчень та направлення на проведення перевірки, не мають права здійснювати перевірки. Суб’єкт господарювання має право не допускати осіб, що прибули з метою перевірки, якщо вони не пред’явили вказаних документів.

  У разі виникнення підозри слід звертатися до підрозділів Національної поліції або органів Держпраці.

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150