Фірму екс-інспектора податкової оштрафували за змову на 10-мільйонному тендері

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Адміністративна колегія територіального відділення Антимонопольного комітету у Львівській області оштрафувала два товариства «Містторгбуд» і «Арм-Хаус» загалом на 136 тис. грн за антиконкуренті дії на торгах.

  Результат пошуку зображень за запитом Фірму екс-інспектора податкової оштрафували за змову на 10-мільйонному тендері

  Ці пов’язані компанії «розіграли» між собою тендер на будівництво критого басейну для санаторної школи-інтернату для дітей, хворих на сколіоз у Сокалі вартістю понад 10 млн грн.

  Змову цих компаній «Наші гроші. Львів» виявили ще у жовтні 2018 року. Тоді ми розповіли, що у документах компанії показували однакових працівників, передає СТИК.

  А в довідках довільної форми написали однаковий текст і зробили ідентичні помилки. Інші документи також свідчили про наявність господарських зв’язків між «Арм-Хаус» і «Містторгбуд», а також між їх засновниками.

  Після публікації наші партнери із «Центру громадського моніторингу та досліджень» надіслали звернення в АМКУ. В результаті колегія підтвердила порушення та виявила, що учасники завантажували документи із однієї IP-адреси, «Арм-Хаус» перераховувало кошти «Містторгбуд» за роботи майже двадцять разів.

  Загалом за інформацією в Prozorro, тодішній переможець торгів ТОВ «Містторгбуд» отримало 2,5 млн грн оплати. У фірмі змінився власник та директор. Замість Василя Паламаря, який раніше працював головним державним ревізором-інспектором податкової інспекції у Франківському районі Львова, бізнес тепер належить Фаруху Нурметову із Казахстану. Компанія змінила також місце реєстрації зі Львова на Київ.

  ТОВ «Арм-Хаус» кілька разів змінило власників, а зі Львова переїхало в Херсон, фірма тепер належить Миколі Валасатому.

  (Visited 30 times, 1 visits today)
 • 180x150