Звільнена за корупцію ексуповноважена АМКУ розкритикувала програму “Укравтодору”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Загребельська та її громадська організація виступлять проти підготовленої “Укравтодором” методики проведення дорожніх тендерів.

  Результат пошуку зображень за запитом Звільнена за корупцію ексуповноважена АМКУ розкритикувала програму "Укравтодору"

  Звільнена за корупцію ексуповноважена Антимонопольного комітету України Агія Загребельська та її громадська організація “Ліга антитраста” будуть виступати проти підготовленої “Укравтодором” методики проведення дорожніх тендерів.

  Про це сама Загребельська повідомила на своїй сторінці в Facebook.
  Нагадаємо, постановою Солом’янського районного суду міста Києва від 08.02.2019 по справі №760/31723/18 державна уповноважена АМКУ Агія Загребельська визнана винною у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією (ч. 2 ст. 172-6 КУПАП). Зазначене судове рішення вступило в законну силу 25 березня 2019. Таке корупційне правопорушення є прямою підставою для звільнення з держслужби, і саме тому 5 липня 2019 року Президент Володимир Зеленський звільнив Загребельську з займаної посади.
  Раніше ЗМІ писали, що виступаючи проти нової методики на стороні скандальних “тендерних тролів” – компаній, підконтрольних Араїку Амирханяну, а також на стороні пов’язаної з Амирханяном Всеукраїнської дорожньої асоціації, Загребельська намагається заморозити програму Президента Зеленського щодо масштабного будівництва і ремонту автодоріг України.
  “Один із “секретів успіху” Амирханяна – масоване оскарження будь-яких програних торгів та “свої люди” в Антимонопольному комітеті – останній інстанції, в якій оскаржуються результати тендерів. Скарги розглядають постійні колегії, до складу яких довгий час входила держуповноважена АМКУ Агія Загребельська. Компанії Амирханяна “Полтавабудцентр” і “Миколаївбудцентр” тільки за період 2018-2019 років направили в АМКУ більше 500 скарг, 80% яких були задоволені”, – наголошується в одному з матеріалів.
  Зокрема, одними лише зусиллями ПП “Полтавабудцентр” було заблоковано дорожнє будівництво на суму не менше 6 мільярдів гривень у Львівській, Полтавській, Херсонській, Хмельницькій, Одеській, Вінницькій, Дніпропетровській, Закарпатській, Харківській, Кіровоградській, Сумській областях. А ТОВ “Миколаївбудцентр” в одній лише Полтавській області зуміло заблокувати 4 тендери відразу на 2,5 мільярда гривень.
  Організація “Ліга антитраста” вже готується виступити з доповіддю на організованому Всеукраїнською дорожньої асоціацією круглому столі. Крім того, на сайті “Наші гроші”, який редагує співзасновник “Ліги антитраста” Юрій Ніколов, вже почалися публікації, в яких дії “Укравтодору” оцінюються як організація “картелю” із найбільших учасників тендерів на будівництво та ремонтні роботи на автошляхах. При цьому про Амирханяна та його компанії видання висловлюється виключно в позитивному або нейтральному ключі, і навіть публікували його відкритий лист у відповідь на затримання і звинувачення з боку СБУ у фінансуванні підриву конституційного ладу.
  (Visited 72 times, 1 visits today)
 • 180x150