САП повідомила про підозру судді, якого вже обвинувачує у хабарництві

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила про підозру в одержанні хабара виконувачу обов’язків голови Турківського районного суду Львівської області Луці Крілю, якого прокуратура вже обвинувачує в хабарництві.

  Результат пошуку зображень за запитом САП повідомила про підозру судді, якого вже обвинувачує у хабарництві

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на пресслужбу САП.

  «Прокурором САП за дорученням керівника САП Назара Холодницького повідомлено про підозру виконувачу обов’язків голови одного з районних судів Львівської області, викритого детективам НАБУ на одержанні неправомірної вигоди. Крім того, у Вищому антикорупційному суді перебуває на розгляді інша справа за обвинуваченням вказаного судді», – наголосили в прокуратурі.

  За версією слідства, суддя висловив прохання громадянину надати грошову винагороду за сприяння у не притягненні його до адміністративної відповідальності. Як стверджують у прокуратурі, цю ж особу вже обвинувачують за схожою справою. У грудні 2018 року його було викрито на отриманні 1000 євро неправомірної вигоди. Нещодавно цю справу скерували до суду.

  У САП повідомили, що підозрюваного суддю 24 січня викрили на одержанні неправомірної вигоди одразу після одержання ним другої частини обумовлених коштів.

  (Visited 34 times, 1 visits today)
 • 180x150