Справу селищної голови з Хмельницької області, яку затримали за хабар, передали до суду

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Чиновниці загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі.

  Результат пошуку зображень за запитом Справу селищної голови, яку затримали за хабар, передали до суду

  Селищну голову затримали «на гарячому» наприкінці минулого року за одержання неправомірної вигоди. З того часу правоохоронці проводили досудове розслідування. 3 березня у прокуратурі Хмельницької області повідомили, що досудове розслідування завершено і справу передали до суду, передає СТИК.«Встановлено, що голова селищної ради однієї з об’єднаних територіальних громад Хмельниччини, використовуючи своє службове становище, вимагала у мешканця області 600 доларів США. За цю суму посадова особа обіцяла сприяти у прийнятті сесією селищної ради рішення про надання в оренду двох земельних ділянок», – повідомили у прокуратурі області.

  Під час одержання обумовленої суми неправомірної вигоди зазначену особу викрито «на гарячому».

  Як повідомив перший заступник керівника місцевої прокуратури Олександр Базан, обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч.3 ст.368 КК України (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди, поєднане з її вимаганням) направлено для розгляду до Шепетівського міськрайонного суду.

  Довідково: санкція статті інкримінованого злочину передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150