Волинського прикордонника, який давав хабар начальнику, взяли під варту

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Волинського прикордонника, який намагався підкупити хабарем свого начальника, взяли під варту на 60 діб.

  Результат пошуку зображень за запитом ВОЛИНСЬКОГО ПРИКОРДОННИКА, ЯКИЙ ДАВАВ ХАБАР НАЧАЛЬНИКУ, ВЗЯЛИ ПІД ВАРТУ

  Про це інформує СТИК з посиланням на прокуратуру Волині.

  За клопотанням військової прокуратури Луцького гарнізону інспектору прикордонної ВІПС «Світязь» ВПС «Світязь» Луцького прикордонного загону, який погорів на наданні неправомірної вигоди начальнику вказаного відділу прикордонної служби, обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою терміном 60 діб. Як альтернативу, 1 лютого 2020 року Личаківський районний суд м. Львова визначив йому можливість внесення застави – 105,1 тис грн. Також правопорушника відсторонено від займаної посади.

  Як раніше повідомлялося, 31 січня 2020 року за процесуального керівництва військової прокуратури Луцького гарнізону слідчими ТУ ДБР, розташованого у м. Львові, за матеріалами та спільно з відділом внутрішньої та власної безпеки по Луцькому прикордонному загону УВВБ Північ задокументовано факт надання неправомірної вигоди вказаним 33-річним прикордонником.

  За даними слідства, хабар у розмірі 20 тис грн призначався за вирішення питання щодо невжиття відносно вказаного військовослужбовця та ще одного співслужбовця заходів з переміщення для подальшого проходження служби до інших відділів прикордонної служби.

  Неправомірна вигода виявлена та вилучена у ході проведення огляду місця події.

  (Visited 38 times, 1 visits today)
 • 180x150