Адвоката, якого підозрюють у вимаганні хабара у колеги, посадили під домашній арешт

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Октябрський райсуд призначив нічний домашній арешт з використанням електронного браслета адвокату, якого підозрюють у вимаганні $10000 у свого колеги.

  19 лютого Октябрський районний суд Полтави призначив запобіжний захід Юрію Березовському, якого підозрюють у вимаганні хабара $10000 у колеги. Суддя Лариса Гольник призначила йому запобіжний захід — нічний домашній арешт з використанням електронного браслета.

  «Полтавщина» повідомляла, що 17 лютого слідчі Державного бюро розслідувань зафіксували одержання адвокатом із Полтави 10 тисяч доларів від свого колеги. Слідством встановлено, що адвокат, отримавши інформацію, що його колега займається адвокатською діяльністю без юридичної освіти, вимагав та одержав від нього $10000. Кошти призначалися за вплив на правоохоронців щодо не притягнення колеги до відповідальності із подальшим позбавленням права на здійснення адвокатської діяльності.

  З Єдиного державного реєстру судових рішень стало відомо, що підозрюваний — Юрій Вікторович Березовський — уродженець села Тельманськ у Туркменії, з вищою освітою, адвокат Ради адвокатів Луганської області з 1998 року.

  Адвокату вручили підозру за фактом одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди. (ч.3 ст. 369-2 КК України).

  За версією слідства, Юрію Березовському від невстановленої досудовим розслідуванням особи стало відомо, що його знайомий адвокат отримав своє адвокатське свідоцтво не маючи вищої юридичної освіти. А такий факт тягне за собою скасування вказаного свідоцтва та притягнення до відповідальності.

  Після цього адвокат вирішив за винагороду допомогти знайомому уникнути відповідальності — у ході досудового розслідування вплинути на правоохоронців, щоб ті не притягали його знайомого до відповідальності та не позбавляли свідоцтва.

  17 лютого, близько 13:30, Юрій Березовський у кафе «Ваніль», що на вул. Небесної Сотні, 9/17, одержав від свого знайомого адвоката $10000 (згідно з курсом Нацбанку — 244 тис. грн).

  (Visited 36 times, 1 visits today)
 • 180x150