Яку зарплату отримав Рябошапка в останній місяць на посаді генпрокурора

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Колишній генпрокурор Руслан Рябошапка за лютий 2020 року заробив майже 160 тисяч гривень. Але з цієї суми ще відрахують податки.

  Результат пошуку зображень за запитом Яку зарплату отримав Рябошапка в останній місяць на посаді генпрокурора

  Про це свідчить відповідь пресслужби Офісу генпрокурора на запит журналістів 24 каналу, передає СТИК.

  Відповідно до оприлюднених даних, розмір посадового окладу генпрокурора становить 93 тисячі 648 гривень. У пресслужбі підкреслюють, що таку суму нараховано відповідно до постанови Кабміну “Про умови праці прокурорів”.

  У лютому ж розмір нарахованої зарплати Рябошапці склав 159 тисяч 197 гривень і 49 копійок. В Офісі генпрокурора не уточнили, що становить решту суму, окрім посадового окладу. Цілком імовірно, що це надбавки та премії.

  У січні Рябошапка заробив 180 тисяч 672 гривні гривень зарплати. Але це без відрахування податків.

  Рябошапка, генпрокурор, Офіс Генпрокурора, зарплата, лютий 202о
  Відповідь Офісу Генпрокурора щодо зарплати Рябошапки 

  Чому Рябошапка зараз – не генпрокурор

  3 березня повідомили, що у Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови про звільнення Рябошапки з посади керівника Офісу генпрокурора. Вже наступного дня профільний комітет парламенту з правоохоронних органів рекомендував депутатам самим вирішити долю Рябошапки. Зрештою, 5 березня Верховна Рада висловила недовіру генпрокурору Руслану Рябошапці. За проголосували 263 народних обранці.

  Сам Рябошапка вважає, що Рада була зацікавленою у його відставці, адже в ГПУ було незручно “порішати” свої справи. Зокрема, за словами ексгенпрокурора, деякі “слуги народу” просили його призначити своїх прокурорів. Водночас відставку Рябошапки пов’язують з непідписанням підозр п’ятому президенту Петрові Порошенку.

  Наразі обов’язки генерального прокурора тимчасово виконуватиме заступник звільненого Руслана Рябошапки Віктор Чумак.

  Середня зарплата по Україні наразі становить 10 687 гривень. Найвищі середні зарплати отримують українці у Маріуполі, Києві, Дніпрі, Одесі та Харкові.

  зарплата україна

   

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150