Керівник однієї із шахт “Львіввугілля” “погорів” на хабарі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  3 березня, правоохоронці та працівники прокуратури затримали керівника однієї з вугільних шахт Львівщини — та представника фірми, які налагодили систему продажу вугілля за готівку без належного відображення в бухгалтерському обліку, а також продажу вугілля за заниженою ціною.

  Результат пошуку зображень за запитом Керівник однієї із шахт “Львіввугілля” “погорів” на хабарі

  Про це повідомила прокурорка Львівської області Ірина Діденко, на своїй сторніці у “Facebook”.

  Зазначається, що за такою схемою керівник шахти “Надія” отримував від покупців “відкат” у 250 гривень з однієї тонни вугілля.

  “Керівник шахти налагодив системне отримання неправомірної вигоди — погоджувався продавати вугілля лише при “відкатах” собі в сумі 250 грн з кожної реалізованої тонни. Наразі маємо підстави для інкримінування 3 епізодів злочинів загальною сумою неправомірної вигоди — 27 650 грн. Решта епізодів потребують проведення додаткових слідчих дій. Проводяться 8 обшуків”, — наголосила Ірина Діденко.

  Наразі, повідомлено про підозри очільнику шахти  у систематичному одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України) та представнику товариства, що закуповувало вугілля  у системному наданні неправомірної вигоди (ч. 2 ст. 369 КК України).

  Прокурори готують клопотання про обрання мір запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

   

  (Visited 72 times, 1 visits today)
 • 180x150