Злочинна схема розкрадання! САП взялась за соратницю скандального екс-нардепа

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила про підозру довіреній особі екснардепа та ще 3 учасникам злочинної схеми, яка завдала Одеському припортовому заводу збитків на 93 мільйони гривень.

  Результат пошуку зображень за запитом Злочинна схема розкрадання! САП взялась за соратницю скандального екс-нардепа

  Про це повідомляє прес-служба САП у Facebook.

  “5 березня… повідомлено про підозру чотирьом учасникам злочинної схеми, реалізація якої під час продажу мінеральних добрив завдала збитків АТ “Одеський припортовий завод”(99,57 % належать державі) у сумі 93,3 мільйона гривень, а саме організатору схеми – довіреній особі народного депутата України VIII скликання; заступнику директора та начальнику відділу “Одеського припортового заводу”; власнику компанії-нерезидента-учасниці корупційної схеми”, – йдеться у повідомленні.

  Вказаним особам інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч.2 ст.28, ч.2 ст.364 (зловживання владою) ККУ.

  Слідство встановило, що в березні – грудні 2015 року довірена особа нардепа організувала схему, за якою “Одеський припортовий завод” продавав мінеральні добрива наперед визначеній компанії за цінами нижчими від ринкових.

  Згідно з оформленими угодами, приватна компанія нібито перепродувала продукцію підприємства іноземним компаніям із реального сектору економіки за ринковими цінами, хоча насправді постачання продукції здійснював безпосередньо “Одеський припортовий завод” .

  Як наслідок “ОПЗ” недоотримав прибутків на суму близько 93,3 мільйона гривень.

  Наразі посадовців “ОПЗ” затримано, вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу.

  Місцеперебування інших підозрюваних наразі не встановлено.

  Судячи з інформації у судовому реєстрі, може йтись про компанію Newscope estates limited, яку пов’язували з народним депутатом від БПП Олександром Грановським.

  За даними екс-нардепа Сергія Лещенка, мова йде про колишню помічницю в парламенті і довірену особу Грановського Ольгу Ткаченко.

  Досудове розслідування у справі триває, встановлюються інші учасники корупційної схеми.

  (Visited 79 times, 1 visits today)
 • 180x150