НАБУ вручило підозру двічі затриманому на хабарі голові Турківського суду

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Детективи національного антикорупційного бюро України (НАБУ) повідомили про підозру в хабарництві в.о. голові Турківського районного суду Луці Крілю. Єдиного суддю Турківського райсуду двічі ловили під час отримання хабарів.

  Результат пошуку зображень за запитом НАБУ вручило підозру двічі затриманому на хабарі голові Турківського суду

  Як повідомила прес-служба НАБУ, 2 березня Луці Крілю повідомили про підозру за одержання неправомірної вигоди (ч.3 ст.368 ККУ). Документ підписав керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, передає СТИК.

  Нагадаємо, що Луку Кріля вперше впіймали на хабарі 19 грудня 2018 року. Суддя вимагав винагороду за те, щоб призначити м’яке покарання працівнику «Онуру», якого впіймали нетверезим за кермом. При цьому хабарі Лука Кріль отримував в туалеті суду. За інформацією НАБУ, розслідування цієї справи завершено і її передали до суду.

  Вдруге Кріля спіймали на хабарі 24 січня 2020 року. Цього разу він також вимагав хабар за те, щоб не притягати підсудного до адміністративної відповідальності.

  На час розслідування справи про хабарництво Луку Кріля відсторонили від розгляду судових справ. Усі справи, які надходять до Турківського райсуду, передають в суди сусідніх населених пунктів.

  Зазначимо, що Лука Кріль працює у Турківському райсуді з 2010 року.

   

  (Visited 28 times, 1 visits today)
 • 180x150