Головний львівський тюремник в останній день перед звільненням попався на хабарі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Працівники НАБУ затримали на хабарі начальника Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, генерал-майора внутрішньої служби, депутата Львівської облради Михайла Дзюдзя.

  Результат пошуку зображень за запитом львівський тюремник хабар

  За даними джерел ZAXID.NET у правоохоронних органах, затримання відбулося увечері у середу, 11 березня. Процесуальне керівництво здійснює Спеціалізована антикорупційна прокуратура. Подробиць справи ані НАБУ, ані САП наразі не розголошують, передає СТИК.

  Міністр юстиції України Денис Малюська у Facebook повідомив подробиці затримання. З його слів, Михайло Дзюдзь в той день, коли був попереджений про звільнення з посади, взяв хабар 1 тис. доларів від одного з підлеглих.

  «Феєричний мужик. У останній робочий день (був попереджений про звільнення), після селекторної наради, на якій усім вкотре нагадали про те, що хабарі толерувати ніхто не буде, взяв хабар у розмірі близько 1 тисячі дол. США від одного зі своїх підлеглих і був затриманий у результаті спільної операції СБУ та НАБУ за підтримки управління внутрішньої безпеки Мін’юсту», – повідомив Малюська у четвер, 12 березня.

  За даними міністра, ці близько 1 тис. доларів – це був останній із кількох періодичних платежів, які отримав Михайло Дзюдзь.

  Зазначимо, 62-річний Михайло Дзюдзь є депутатом Львівської облради від БПП «Солідарність», головою постійної депутатської комісії з питань законності, депутатської діяльності, регламенту, правоохоронної та антикорупційної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем. Михайло Дзюдзь очолює пенітенціарну службу Львівщини з 2010 року. До цього працював начальником управління Державної служби охорони при ГУ МВСУ у Львівській області.

   

  (Visited 52 times, 1 visits today)
 • 180x150