На одному із тендерів оголошених франківською владою, переміг учасник, який запропонував найвищу ціну – інший учасник звернувся до АМКУ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради провів тендер на послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень.

  На одному із тендерів оголошених франківською владою, переміг учасник, який запропонував найвищу ціну - інший учасник звернувся до Антимонопольного комітету

  Очікувана вартість закупівлі 3 205 761 гривень, пише СТИК з посиланням на КУРС.

  У тендері взяли участь чотири учасники, але тендерний комітет відхилив пропозиції трьох учасників і оприлюднив Повідомлення про намір укласти договір з ПрАТ «Зелене господарство», яке запропонувало озеленити місто за 3 202 028,81 грн.

  Цього року Франківськ озеленять за 3,2 млн грн – три дешевші пропозиції на тендері відхилили 1

  Таке рішення оскаржило до Антимонопольного комітету ТОВ «ЕкоПрофі» – учасник, який запропонував найменшу ціну за озеленення – 2,55 млн грн. Підприємство вважає, що замовник неправомірно відхилив його пропозицію, та просить Антимонопольний комітет зобов’язати замовника скасувати рішення тендерного комітету та прийняти рішення про визнання переможцем електронних торгів ТОВ «ЕкоПрофі».

  Відповідно до тендерної документації переможець тендеру має облаштувати клумби та квітники та доглядати за ними протягом року. Також він повинен висадити вазони на опорах та доглядати за молодими деревами.

  Підрядник має висадити та доглядати квіти за понад 40 адресами. Найбільші клумби передбачені біля «Пасажу Гартенбергів» (280 м кв.), у сквері Адама Міцкевича (295 м2), біля обласної ради (510 м²), пішохідна алея на вулиці Незалежності (468 м2), біля кінотеатру «Космос» (96 м²), та біля пам᾽ятника С. Бандері на Європейській площі  (104 м²).

  Також передбачена висадка квітів у 352 підвісні газони, зокрема на площі Ринок, на Вічевому майдані, у сквері «Вали» та на прилеглих вулицях.

  Переможець тендеру також зобов’язується доглядати за 2000 дерев і саджанців.

  (Visited 23 times, 1 visits today)
 • 180x150