Комунальники Львова відмінили закупівлю, де перемогла фірма з нечитабельними довідками

 • 180x150
 • Опубліковано:

  ЛКП «Залізничнетеплоенерго» скасувало тендер на постачання запчастин, який неправомірно виграло ПАТ «Сантехкомплект». Частина документів, поданих переможцем, була пошкодженою, відтак замовник мав відхилити його пропозицію.

  Результат пошуку зображень за запитом Львівські комунальники відмінили закупівлю, де перемогла фірма з нечитабельними довідками

  Порушення на поточних торгах знайшли фахівці з публічних закупівель «Центру громадського моніторингу на досліджень». Виявилося, що деякі довідки, зокрема про наявність аналогічного досвіду, працівників та матеріально-технічної бази, неможливо відкрити чи завантажити через їхнє пошкодження. Замовник мав би відхилити пропозицію ПАТ «Сантехкомплект», натомість підписав з ним договір на постачання запчастин для труб за 555 тис. грн., пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Після звернення «Центру громадського моніторингу та досліджень» комунальне підприємство визнало пошкодженість документів переможця та скасувало закупівлю. Жодних коштів постачальникові не перерахували.

  ПАТ «Сантехкомплект» зареєстроване 1998 року в Києві. Кінцевими бенефіціарами підприємства є російський бізнесмен Віктор Данилкін та латвієць Геннадій Ясько.

  Підприємство не вперше співпрацює з ЛКП «Залізничнетеплоенерго» − протягом 2017-2019 років вони підписали договорів на 1,8 млн грн. Загалом протягом 2019 року ПАТ «Сантехкомплект» отримало замовлень на 30,6 млн грн.

  (Visited 41 times, 1 visits today)
 • 180x150