Фірма з Рівного поверне Франківській міськраді 62 тисячі гривень за невиконання договору

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Господарський суд Івано-Франківської області стягнув із ТОВ “Комфорт Дім” 62 456,00 гривень невикористаного авансу та штрафу.

  Результат пошуку зображень за запитом невиконання договору

  Стягнуті кошти надійдуть до Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради, повідомляє СТИК з посиланням на пресслужба суду.

  Суд встановив, що фірма, як підрядник, зобов’язалась замінити вікна на сходових у будинку на Івана Павла ІІ, 30.

  Договір на виконання робіт був укладений у червні 2019 р.

  Замовник перерахував відповідачу – ТОВ “Комфорт Дім” – аванс в розмірі 31 228,00 гривень, який товариство зобов’язалось використати на придбання і постачання необхідних для виконання робіт матеріалів протягом трьох місяців після одержання авансу.

  Однак доказів використання або повернення такого авансу відповідач суду не подав, свої зобов’язання за договором не виконав.

  Також суд стягнув з відповідача 31 228,00 гривень штрафу, що є 100% від сплаченого позивачем авансу, оскільки такі штрафні санкції були передбачені сторонами в договорі (частиною 4 статті 231 Господарського кодексу України передбачено, що у разі якщо розмір штрафних санкцій законом не визначено, санкції застосовуються в розмірі, передбаченому договором).

  (Visited 42 times, 1 visits today)
 • 180x150