Карантин по-багатому: мільярдери сподіваються врятуватися від небезпечного вірусу на яхтах

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Деякі мільярдери бронюють яхти на кілька місяців. Так олігархи сподіваються перечекати пандемію коронавірусу.

  Карантин по-багатому: мільярдери сподіваються врятуватися від небезпечного вірусу на яхтах

  Про те, які шляхи для самоізоляції обирають багаті люди, повідомив виконавчий директор компанії Burgess, яка здає яхти в оренду. Про це інформує СТИК з посиланням на The Telegraph.

  Люди шукають способи витримати шторм. А яхта в місці з хорошим кліматом є непоганим місцем для самоізоляції,– заявив Беккет.

  За його словами, інтерес до круїзних подорожей за альтернативними маршрутами активно зростає. Зокрема, мільярдери хочуть виходити у плавання поблизу Аляски, островів у південній частині Тихого океану та Чилі.

  Одна сім’я орендувала у компанії яхту на дев’ять тижнів. Ще двоє клієнтів винайняли довгостроково яхти довжиною 130 футів (39, 6 метра) та 230 футів (70,1 метра). Багаті клієнти також беруть педагогів для своїх дітей на борт.

  Цікаво, що на судна, довжиною від 100 футів (30, 5 метра), можна легко вмістити все необхідне для життя протягом кількох місяців.

  Оренда яхти на тиждень коштує приблизно в 100 тисяч фунтів стерлінгів (понад 115 тисяч доларів). Крім того, слід оплатити витрати на екіпаж та продукти.

  коронавірус правила
  (Visited 49 times, 1 visits today)
 • 180x150