Експрокурор Києва, якого 4 роки судять за хабар у $150 тисяч, вивів з-під арешту численне елітне майно

 • 180x150
 • Опубліковано:
  Колишній районний прокурор Києва Сергій Нечипоренко, якого близько 4 років судять за хабар у 150 тисяч доларів, вільно подорожує світом та вивів з-під арешту численне елітне рухоме та нерухоме майно, переписавши його на дружину, з якою розлучився через два тижні після затримання.
  Результат пошуку зображень за запитом Експрокурор Києва, якого 4 роки судять за хабар у $150 тисяч, вивів з-під арешту численне елітне майно — «Схеми»

  Про це повідомляють журналісти-розслідувачі програми «Схеми», передає СТИК.

  Вони також з’ясували, що старший син Нечипоренка здобував освіту у приватних школах Великої Британії, а родина експрокурора отримала нову нерухомість — у тому числі в Болгарії, куди він регулярно літає. Водночас експрокурору повернули закордонний паспорт та зменшили заставу у 15 разів.

  «Схеми» зафіксували, як Нечипоренко користується автівкою Toyota Land Cruiser, якою, за даними джерел у поліції, володіє офіційно колишня дружина Ірина Орехова. З цієї машини, зокрема, суд зняв арешт – саме на підставі розлучення.

  Журналісти повідомляють, що поки Нечипоренко очолював прокуратуру Шевченківського району Києва, його родина купила будинок площею 250 квадратних метрів на Київщині, зі штучним озером, тенісним кортом та басейном, чотирикімнатну квартиру та три офісні приміщення у столиці.

  Після того як прокурора люстрували, він і надалі з дружиною купував елітне майно: земельну ділянку під двоповерховою недобудовою на Київщині та будинок поблизу Києва, у Петропавлівській Борщагівці – на майже 300 квадратних метрів, з будинком охорони та басейном.

  У трьох містах Болгарії (Бургасі. Софії та Святий Власі), як з’ясували «Схеми», родина Нечипоренків також має низку елітного майна.

  За даними джерел «Схем» у податковій, офіційних доходів самого Нечипоренка, його тещі та дружини не вистачило би для придбання цієї нерухомості.

  У 2015-му правоохоронці затримали прокурора одного з районів міста Києва та колишнього прокурора району столиці, які вимагали та отримали від громадянина 150 тисяч доларів хабара. Серед затриманих – тодішній заступник прокурора Подільського району Олексій Білий та Сергій Нечипоренко, який на той момент вже майже рік не працював у прокуратурі Подільського району.

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150